Neden icefit ?
İZOLE WHEY PROTEİN ASLINDA NEDİR ?

İzole whey, whey proteininin çarpraz filtrasyon işlemlerinden geçirilerek içerisinde bulunan yağ ve laktozun ayrıştırılması ile daha saf ve daha yüksek proteinin elde edilmesidir. İzole whey %95 Protein içerirken maksimum düzeyde BCAA kaynağıdır ve minimum düzeyde laktoz, karbonhidrat, yağ içerir. Whey çeşitleri arasında en kaliteli ve en yüksek protein içeren üründür.


İZOLE WHEY SİZİN İÇİN EN İYİSİ

Dondurmayı çok sevdiğinizi biliyoruz. Peki dondurmayı sizin için daha faydalı hale getirdiğimizi söylesek? icefit ile dondurmaya proteinin en iyi hali olan izole whey protein ilave ederek, amino asitlerle zenginleştirdik. yağ, laktoz ve karbonhidrat oranını düşürdük ve protein oranını yükselterek vücudunuza optimum fayda sağlıyor, tatlı yeme ihtiyacınızı suçluluk hissi olmadan karşılıyoruz… Aktif spor yapan kişilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur. Sağlıklı beslenmek ve fit kalmak isteyenlere yüksek besin değerleri ile zinde hissettirir.


ŞEKER ? HAYIR, TEŞEKKÜRLER

Icefit kesinlikle toz şeker içermez. Şeker yerine doğal tatlandırıcı olan Stevia ve Xylitol kullanıyoruz. Stevia, Güney Amerika kıtasında yetişen bir bitkinin yapraklarından elde edilir. Toz şekere göre daha tatlıdır ama kalorisi SIFIRDIR. Xylitol ise yine bitkisel olarak elde edilir. Genelde şekersiz sakızlarda ve diş macunlarında kullanılmaktadır. Diş sağlığına faydalı olduğu da kanıtlanmıştır. Her iki doğal tatlandırıcıda kan şekeri seviyenizi yükseltmez.


DÜŞÜK YAĞ

Minimum miktarda süt kreması içerir. Palm yağı, blend yağ, tereyağı vb. içermez.


TAMAMEN DOĞAL

İcefit yalnızca doğal hammaddeler kullanılarak üretilir. Stabilizör, aroma, tatlandırıcı hepsi özenle seçilerek doğal olmasına dikkat edilir.